آینده پژوهی آموزش زبان انگلیسی در شیراز به بحث گذاشته شد

0

افق آینده‌پژوهی راهبردی شانزدهمین همایش بین المللی آموزش زبان و ادبیات انگلیسی با موضوع آینده پژوهی در آموزش زبان و ادبیات انگلیسی در دانشگاه شیراز آغاز به کار کرد.
دبیر علمی همایش بین المللی آموزش زبان و ادبیات انگلیسی امروز چهارشنبه 24 آبانماه در حاشیه آیین افتتاحیه این همایش به ایرنا گفت: همایش یاشده با همکاری انجمن آموزش زبان و ادبیات انگلیسی همه ساله در یکی از دانشگاه‌های کشور برگزار می‌شود و دانشگاه شیراز پیش از این در سال 1385 میزبانی دوازدهمین دوره آن را بر عهده داشته است.
علیرضا احمدی با بیان اینکه همایش بین‌المللی آموزش زبان و ادبیات انگلیسی در دو کمیته علمی اجرایی از یک سال پیش فعالیت خود را آغاز کرده است، افزود: در کمیته علمی 150 تن از از استادان سراسر کشور عضویت دارند؛‌ همچنین دانشگاه شیراز در کمیته اجرایی با بهره ‌گیری از 200 نیرو این همایش را آغاز کرده است.
وی با اشاره به اینکه فراخوان این همایش از فروردین ماه امسال اعلام شده است، افزود: در گام نخست 700 مقاله به این همایش ارسال شد و تا پایان مهلت ارسال مقالات در مردادماه حدود 220 چکیده پذیرفته شد که در قالب مقاله و پوستر در این همایش سه روزه ارائه خواهد شد.
همچنین دبیر اجرایی شانزدهمین همایش زبان و ادبیات انگلیسی در گفت و گو با ایرنا بیان داشت: 600 شرکت‌کننده در این همایش حضور دارند و 8 کارگاه آموزشی نیز در حاشیه آن برگزار می شود.
سعید مهرپور اعلام کرد: هشت سخنران خارجی برای کارگاه‌ها و سخنران همایش از کشور‌های استرالیا، سوئد، فنلاند، انگلیس، ترکیه و آمریکا به این همایش دعوت شده اند.
وی افزود: برگزاری نمایشگاهی از پوستر مقالات، تحقیقات علمی و ارائه شفاهی مقالات پذیرفته شده نیز از دیگر برنامه‌های این همایش است.
این همایش در محور‌های آموزش معلمان، ارزشیابی فعالیت‌های آموزشی، یادگیری زبان اول و دوم، روش پژوهش، تبیین مسائل درسی، جامع شناسی زبان انگلیسی، سیاست گذاری‌های زبانی ادبیات انگلیسی، مطالعات فرهنگی و ادبیات، بحث ادبیات و فلسفه، مطالعات زنان و ادبیات، ادبیات جهان، ادبیات کلاسیک، ادبیات کودکان در دانشگاه شیراز درحال برگزاری است.

منبع: پیام فارس

پاسخ دهید

برای دریافت کاتالوگ موسسه کلیک فرمایید ( دانلود کاتالوگ )
Hello. Add your message here.