امکانی برای تعامل تخصصی آینده پژوهان

0

«باشگاه آینده پژوهی» مؤسسه افق آینده پژوهی راهبردی که به صورت تخصصی در زمینه مطالعات آینده فعالیت می کند، امکانی است مؤثر برای تبادل افکار و تعامل تخصصی میان اساتید، دانشجویان، کارشناسان و علاقه مندان مطالعات آینده.

افق آینده پژوهی راهبردی– «آینده‌پژوهی» در ایران، حوزه ای جوان و نوپا است و تلاش ­های صورت گرفته برای نیل به توسعه آینده­ پژوهی و اساساً «فرهنگ آینده‌پژوهی» در ایران و نیز تحقیقات و مطالعات تخصصی و دانشگاهی، نوید آینده‌ای ارزشمند و اثرگذار را در تولید محتوای «آینده‌پژوهی»  به اندیشمندان و سیاست‌گذاران نظام ارائه می‌کند.

از سوی دیگر، آن چه در سالیان اخیر به‌عنوان نتایج و برونداد تحقیقات مراکز علمی و دانشگاهی فعال و پژوهشگران و آینده‌پژوهان ایرانی ارائه‌شده، تلاش‌هایی عموماَ ارزشمند و مفید برای حرکت به سمت مسیر یادشده است: مسیر نیل به توسعه «دانش آینده‌پژوهی» و اساساً نهادینه‌سازی «فرهنگ آینده‌پژوهی» در ایران.

«باشگاه آینده پژوهی» مؤسسه افق آینده پژوهی راهبردی که به صورت تخصصی در زمینه مطالعات آینده فعالیت می کند، امکانی است مؤثر برای تبادل افکار و تعامل تخصصی میان اساتید، دانشجویان، کارشناسان و علاقه مندان مطالعات آینده.

از این رهگذر، فرصتی مهیا می شود تا اساتید و دانشجویان و علاقه مندان حوزه آینده پژوهی، ضمن آشنایی با آخرین دستاوردها و پژوهش های این حوزه، از رهگذر تعامل مفید و تخصصی و فراهم آوری زمینه های تبادل افکار و تعاطی آرا، آخرین یافته ها و انگاره های خود را در این زمینه به بوته مشاهده و بررسی بگذارند.

«مؤسسه افق آینده پژوهی راهبردی» که به صورت تخصصی در این زمینه فعال است، این فرصت را از طریق راه اندازی و فعال سازی باشگاه آینده پژوهی فراهم می سازد که فعالان این عرصه با عضویت در این باشگاه، خبرنامه پایگاه اینترنتی مؤسسه را به صورت مستمر دریافت نمایند؛ در جریان آخرین محصولات و انتشارات قرار گیرند؛ امکان نشر بی واسطه آثار ترجمه و نوشته های تألیفی خود را بیابند؛ از تخفیف هایی ویژه برای دریافت کتاب ها و گزارش های تخصصی مؤسسه بهره مند شوند؛ در جریان آخرین برنامه ها و کارگاه های آموزشی قرار گیرند و از تخفیف های مرتبط هم برخوردار شوند؛ و در مجموع، از امکان و فضایی تخصصی و علمی در مسیر نیل به توسعه «دانش آینده‌پژوهی» و اساساً نهادینه‌سازی «فرهنگ آینده‌پژوهی» در ایران بهره برند.

به زودی، شرایط و مقدمات عضویت در «باشگاه آینده پژوهی» مؤسسه افق آینده پژوهی راهبردی از طریق همین پایگاه و دیگر رسانه ها به علاقه مندان اعلام خواهد شد.

لوگوی موسسه

پاسخ دهید

برای دریافت کاتالوگ موسسه کلیک فرمایید ( دانلود کاتالوگ )
Hello. Add your message here.