برگزاری همایش اقدام پژوهی و آینده پژوهی در تبریز

0

مدیر کل آموزش و پرورش آذربایجان شرقی از برگزاری همایش اقدام پژوهی و آینده پژوهی در آموزش و پرورش در تیرماه سال جاری خبر داد.

افق آینده‌پژوهی راهبردی: جعفر پاشایی اظهار داشت: این همایش ویژه فرهنگیان نواحی پنج گانه تبریز و دانشجویان دانشگاه فرهنگیان 31 تیر ماه سال جاری به همت آموزش و پرورش ناحیه یک تبریز برگزار می شود.
وی افزود: علاقمندان می توانند مقالات خود در محورهای تجارب اقدام پژوهی معلمان برای ایجاد انگیزش یادگیری در فراگیران، ارائه راهکارهای جدید معلمان برای آموزش مطالب، تجارب مدیران و عوامل اجرایی برای ایجاد انگیزش در کارکنان، اقدام پژوهی و استفاده از فناوری های نوین آموزشی در کلاس درس، آینده پژوهی و توسعه دانایی با تکیه بر انواع سوادو ضرورت دورنماها و چالش های آن در اجرای سند تحول بنیادین آموزش و پرورش را تا 18 خرداد ماه به دبیرخانه همایش ارسال کنند.
مدیر کل آموزش و پرورش آذربایجان شرقی با بیان این که فرهنگیان علاقمند می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر به سایت http://arfn1.ir مراجعه کنند، تصریح کرد: از بین آثار رسیده به دبیر خانه همایش و پس از انجام داوری در نهایت 6 مقاله به عنوان مقاله برگزیده اول انتخاب خواهد شد که تندیس، لوح تقدیر و جایزه ویژه همایش را دریافت خواهند کرد.
پاشایی خاطرنشان کرد: 6 مقاله به عنوان برگزیده دوم و 6 مقاله دیگر به عنوان برگزیده سوم انتخاب خواهند شد که به آنها نیز جوایز ویژه ای اهدا خواهد شد.

منبع: خبرگزاری پانا

پاسخ دهید

برای دریافت کاتالوگ موسسه کلیک فرمایید ( دانلود کاتالوگ )
Hello. Add your message here.